| anonim_4396 a întrebat:

Daca cineva ti-ar oferi bani ca sa-i faci ceva unei anumite persoane, ai face asa ceva?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, doar daca banii sant legati de industria pornografica analize si femei pe masura sex in fata camerei

| darrio2007 a răspuns:

Daca e vorba de un cadou, da.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai depinde ce... ce intrebare este asta? :/

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Adica, cand un baiat te plateste ca sa te apropii tu de o anumita fata, ca sa o aduci in anumite locuri si tot asa.

| SilentRain a răspuns:

Nu și dacă risc pușcărie, dacă cineva te plătește sa facă faci ceva, e dubios

| CodrutElian1990 a răspuns:

Niciodata ceva rau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă e ceva rău, evident că NU! Acea persoană care mă plătește, mă poate pune pe mine țap ispășitor și să nu recunoască, că m-a plătit, dacă nu am nicio dovadă împotriva ei sau poate s-o întoracă: să spună că eu am plătit-o să facă ceva altei persoane.

| MoofieCake a răspuns:

In mare parte da, depinde doar de ce riscuri trebuie sa-mi asum