| FeelingFine a întrebat:

Daca cumperi un bilet de avion si nu mai poti merge in calatorie, ce se intampla?

4 răspunsuri:
| Biiiiiia a răspuns:

Trebuie sa suni la agentia de unde ai luat biletul si sa le spui ca nu poti merge in calatorie.;*

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Ramai fara excursie si faci crize ca na-i putut merge si ai biletul drept ornament in poseta.

| aryana_4212 a răspuns:

Suni de unde ai luat biletu si anulezi zboru dar cu ceva timp inainte nu chiar in ultima zi,
ori iti pui pe alta dat sa fie zboru ori iti da bani

| TpUrOsE a răspuns:

Il poti vinde alcuidva sau il returnezi cu citeva zile inainte de zbor pentru al putea lua altcineva