| Skip a întrebat:

Daca dau block unei persoane pe facebook, persoana respectiva vede?

Cam cum imi vede aceea persoana profilul daca i-am dat block?

2 răspunsuri:
| bybyshor18 a răspuns:

Daca dai block unei persoane aceea nu iti mai poate vedea profilul decat daca isi creeaza un alt cont de facebook...dar pe acel cont pe care l-ai blocat nu are cum sa iti mai vada profilul

| XxVictoriquexX a răspuns:

Din cate stiu daca dai block cuiva nu ti mai vede profilul...E ca si cum nu ai exista pe facebook.