| anonim_4396 a întrebat:

Daca dau sa urmaresc pe cineva pe Facebook o sa primeasca notificare?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

De exemplu daca vrei sa o adaugi la prieteni si iti anuleaza prietenia, atunci din start o urmaresti.
Daca tu ii dai urmarire profil, atunci da, ii va aparea la notificari cine urmareste. Desi ii poti intra de cate ori vrei pe profilul respectiv si astfel acea persoana nu va stii ca ii "urmaresti" in anonimat postarile.

| Bondarel99 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Mi-a acceptat cererea, dar nu e bifata si optiunea de urmarire, iar eu vreau sa dau ca sa imi apara ce posteaza.

| MihaelaDart a răspuns (pentru Bondarel99):

Asa cum am spus, ii va aparea notificare, desi daca sunteti deja la prieteni sunt sigura ca nu va da prea multa importanta in asta si daca e sa te intrebe ai putea sa ii spui ca posibil sa fi venit notificarea tarzie de la Facebook cu cine urmareste tongue (asta daca nu vrei sa stie purul adevar).

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Da

| deeeaqq a răspuns:

Da, o să primească.