| GoldenZenith a întrebat:

Daca Dumnezeu i-ar fi pedepsit pe barbati luandu-le cate 0, 5 cm din lungimea organului genital de fiecare data cand si-ar fi inselat iubitele/sotiile, oare ar mai fi calcat stramb vreodata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de lungimea initiala ^^.

46 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pai unde e logica? Calca stramb barbatul, pedepseste femeia.
Unde crezi ca se duceau aia 0.5cm?

| GoldenZenith explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Dispăreau, nu se duceau nicăieri. Deși, într-un fel, tot femeia ar fi pedepsită prin chestia asta laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Asta am vrut sa zic, aia 0.5 lipsa o sa ii simta tot femeia, nevinovata.

| GoldenZenith explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Se reorientează și femeia.

| Drimmero a răspuns:

Ce pedeapsa crunta!
Dar femeile care inseala ce pedepasa sa primeasca? hai sa propunem impreuna o pedeapsa/

| Drimmero a răspuns:

Mai ziceai de mine ca ma dau la fete p-aici, dar tu la religie pe cate nu ai pus ochii cu declaratii de 'dragoste'?

| Drimmero a răspuns:

Da' se incearca mare trollare pe la religie, poate ramai cu ea,, poate va potriviti, eu stiu ce-ti trece tie prin cap fiind barbatul in ecuatia asta.

| Drimmero a răspuns:

Nu esti om? Esti venit de pe alta planeta prin vizite?
Iti trece gandul asta, cand gasesti una mai pe stilul tau

| SSS a răspuns (pentru Drimmero):

Asa sa fie! Tot ce-mi doresti, se dubleaza si ti se indeplineste tie!

| Drimmero a răspuns:

Esti dus rau de tot cu capatana,, mi-e mila sa te jignesc si ar fi cazul, dar ma abtin sa nu o fac.
' nu-s drimmero sa ma indragostesc de tastarile tale' de unde ai dedus tu asta? Nu are vreo noima ceea ce tastezi, o legatura sau o sinapsa ceva

| Drimmero a răspuns:

Lasa vrajeala ca nu tine cu mine, stiu foarte bine unde ai batut apropoul,, crezi ca am uitat ce ai declarat acum vreo 2 saptamani pe aici si erai tare convins de ce declarai

| SSS a răspuns (pentru Drimmero):

Contul meu exista de 8 zile, 2 saptamani din cate stiu inseamna 14 zile. Si nu, chiar nu bateam nici un apropo.

| Drimmero a răspuns (pentru SSS):

Bun, n-ai coloana vertebrala sa recunosti, cand trollam eu tu nici internet nu aveai, nu musca nimeni momeala ta penibila, da' si eu nebun ca stau sa pierd vremea cu tine.

| Drimmero a răspuns:

Tu citesti tot ce-ti tastez eu macar? Erau momentele alea cand mai mergea sa te prostesti, dar nu mai tine acum, cel putin nu mai ma ocup cu d-astea.
Tunarii asa sunt de obicei, mai fanatici, nici intr-un caz extremisti pentru a nu fi confundati cu teroristii de prin lume, n-ai cum sa nu iubesti Sfantul Tun la cote maxime, dar ti-am mai zis, tu fotbalul nu il vei intelege in veci, n-ai capacitatea asta!

| SG1995 a răspuns:

Asexual?

| CuriousStuff a răspuns:

Nu sunt misogin, vreau doar sa-ti demonstrez logica ta, deci acum ca am stabilit asta:
Daca Dumnezeu ar pedepsi femeile luandu-le cate 0.5 cm din limba de fiecare data cand inseala oare cata liniste ar fi in lumea asta? Oare ar mai calca vreo femeie stramb vreodata? De ce ai impresia ca doar barbatii inseala?

| GoldenZenith explică (pentru CuriousStuff):

Nu am impresia ca doar barbatii inseala. Am mai raspuns cuiva asta. Aceasta intrebare a fost strict despre barbati, urmeaza sa postez una strict referitoare la femei. happy

| Clorox a răspuns:

Si voua ce va mai lua? laughing

| GoldenZenith explică (pentru Clorox):

Eu as propune sa ni se smulga cate o unghie sau sa ni se reteze sanii. E mai mult decat echitabil.

| WaterDrop a răspuns:

Cei destepti, cu siguranta da.Pentru ca exista multe alte cai de satisfacere a unei femei.

| GoldenZenith explică:

Buna Ottus, ce mai faci? Toate bune? Asa zici, ca trece cheful? Nu cred laughing

| GoldenZenith explică:

Greseala mea. laughing
bestii rautacioase chiar.

| GoldenZenith explică:

Si eu prefer sa imi eviti intrebarile, dar Universul nu tine cu mine sad

| SSS a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ce sa faci? Am citit intr-o carte "fa-te prezent pe acolo si vei excela in orice", incerc si eu asta.

| GoldenZenith explică (pentru SSS):

Trebuie sa fii f ambitios sa vezi ca esuezi mereu in a excela si tu tot sa continui sa bantui pe aici. Eu deja m-am plictisit. Viata placuta sa ai! (vezi? sunt o bestie psihopata draguta)

| GoldenZenith explică:

Trebuie sa imi stropesc telefonul cu apa sfintita dupa ce iti citesc raspunsurile. Sa iti zic un secret. Balivernele tale legate de indragosteli sunt esuate si as prefera sa eviti sa le tot repeti.Mersi!

| GoldenZenith explică:

Nu e prima data cand spui faza asta. De unde pana unde ai ajuns sa ma plictisesti cu indragosteala inexistenta a lui Drimmero? Ti-a ciripit un satanel la ureche? Stai linistit in barlogul tau si vezi ti de incantatii. Mersi din nou!

| PersonajFictiv a răspuns:

Depinde,daca acei barbati detin un sarpe si isi permit, eu zic ca ar calca stramb o data sau de doua ori, poate trei, patru, cinci sau sase daca asta vor.
Ce e 30 cm sau 27cm pana la urma?
Dar daca o au normala sau mica,ar cam trebuii sa fie cam idioti sa faca asta,prosti rau de fapt.
O sa se duca la nevasta cu vibratorul,iar ea, o sa-l de-a afara pe el si o sa ramana cu vibratorul,trist, trist.

Oricum, oamenii cu un caracter infect inseala, oamenii care au caracter care isi iubesc sotiile, nu trebuie sa fie amenintati sa nu insele.

| ShaOfHatred a răspuns:

Eu deja nu mi-as permite sa imi insel partenera. Evident astept acelasi lucru si din partea ei. Dar intrebarea este, voi femeile ce pedeapsa ar trebui sa primiti, in cazul inselarii barbatului? De unde sa taie bunutul Dumnezeu?

| GoldenZenith explică (pentru ShaOfHatred):

Ce pedeapsa doreste barbatul inselat. Mai putin moartea.

| Daniel9988 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Acolo taie din interior.La noi taie din exterior happy

| ShaOfHatred a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nici chiar asa laughing Acolo, o juma de san laughing

| GoldenZenith explică (pentru ShaOfHatred):

Doar atat? prea multa ingaduinta ai.laughing

| ShaOfHatred a răspuns (pentru GoldenZenith):

Atunci si o juma' de buca? De ajuns? laughing)

| GoldenZenith explică (pentru ShaOfHatred):

Sa fie. nici prea multa tortura nu e ok. big grin

| syd a răspuns:

Monogamie
haha

| syd a răspuns:

Http://imgur.com/dLVOgjC
comentariile de la post-u asta

| 393Dan a răspuns:

Nimeni nu s-ar insura xD Sunt sigur ca vor aparea diferite legi contra casatoriei si monogamiei. Copiii vor invata asta de la scoala. Nici nu vreau sa ma gandesc =P

| SG1995 a răspuns (pentru 393Dan):

Legi nu cred, dar monogamia e devine din ce în ce mai abandonată, și nu eu o zic, ci rata de divorț în rândul cupluriilor.

| Daniel9988 a răspuns:

Sunt unii care se descurca si fara...

| FruttiFresh300 a răspuns:

E o idee foarte bună.

| aladin83 a răspuns:

Dumnezeu vrea intoarcerea pacatosului la credinta.

| G0odBoy a răspuns:

Deci sa-nteleg ca barbatii au toata vina, si ca doar ei inseala...Dar de femeile care isi abandoneaza copiii si barbatii si pleaca in strainatate unde incep sa de-a de viata buna, lux etc si uita complet de cei pe care i-au lasat acasa si ling non-stop bosorogii in anus si isi uita definitiv familia...Cum ar trebui sa le pedepseasca Dumnezeu pe aceste femei? Ps: Macar un barbat daca inseala se intoarce acasa la familie pe când cele pe care le-am enumerat mai sus uita complet ca au lasat un sot si un copil acasa fara, nicio mustrare de constiinta. Si asta nu este singurul exemplu care pot sa-l dau. Personal cunosc baieti buni si la locul lor care au avut sotii cu forme frumoase, dar au fost lasati amanet pentru ca masinile cu tapiterie din piele sunt la mare cautare.

| GoldenZenith explică (pentru G0odBoy):

Eu vorbeam despre barbati. Urmeaza intrebare referitoare si la femei. Stai calm, ca nu discriminez laughing stiu ca si doamnele/domnisoarele calca stramb, chiar mai urat decat masculii.