| mary9014 a întrebat:

Daca eu dau block unei persoane pe Facebook si un prieten de al meu are persoana respectiva la prieteni as vrea sa stiu daca poate vedea pozele persoanei respective unde sunt etichetata si eu, adică apar pe ambele profiluri. Poate vedea ca sunt etichetata si eu?

3 răspunsuri:
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Daca il ai blocat nu mai poate vedea nimic despre tine, facebook-ul tau practic nu mai exista pentru el. Dar daca cineva are poze cu tine si el are acea persoana la prieteni normal ca ii poate vedea pozele, numai etichetele cu tine n-o sa apara.

| meatloaf a răspuns:

Ba da, pozele le poate vedea, insa nu vede tag-ul(numele tau).am blocat si eu persoane si cand ma uitam la alti prieteni pe fb vedeam ca au postat poze cu persoanele respective dar nu vedeam eticheta.deci da, le poate vedea!

| RobyGaby17 a răspuns:

Nu, nu poate vedea etichetările! Pentru că în momentul în care blochezi o persoană pe facebook iti da setările : si acolo e o optiune care spune gen : stergeți etichetările cu dvs etc etc; si automat se sterg happy