| CristianAlbert2 a întrebat:

Dacă fac o comandă de ceva pe Internet curierul vine și nu am banii sa plătesc ce se întâmplă? INTREB DE CURIOZITATE

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Exact acelasi lucru care se intampla cand mergi la mall, vrei o toala, te uiti la ea, dar nu ai bani sa o iei. Vanzatorul o pune inapoi la locul ei. In cazul tau, curierul duce inapoi pachetul

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se intampla nimic! Nu-ti lasa pachetul, ducandu-l la sediul lor de curieri, fiind problema ta cand mergi acolo sa-l platesti si sa-l ridici.
Oricum, peste 3 zile se plateste taxa de depozitare, iar dupa 10 zile, se trimite pachetul ianpoi, la destinatar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti da coletul, ce crezi ca se intampla?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De curiozitate, nu se întâmplă nimic.

| Celcestietot a răspuns:

Îți ia lucrurile din casa până atinge valoarea comenzii! Nu chiar laughing, nu se întâmplă asta, ci pur și simplu va pleca așa cum s-a întorswinking.