| Razvan_Timar_1983 a întrebat:

Dacă-i scrii unei fete ca o placi si iti da like si block ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| Lucian2473 a răspuns:

Te place si ea

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamnă că esti in plus.

| Andreeush a răspuns:

Înseamnă că nu te place și vrea să o lași în pace.

| OldSoul a răspuns:

Ca-i place ca se simte dorita, dar ca nu-i place ca e dorita de tine.
Altfel spus, ca ea nu te place, si ca nici nu-i pasa de tine.

| Hammurabi a răspuns:

Înseamnă că se bucură că o placi dar n-are chef de tine.

| RainmakerX a răspuns:

Ca sunteti mici.

| FaraNumePls a răspuns:

Ca nu te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa insemne orice, asa ca mai bine o intrebi pe ea, desi e foarte posibil sa nu iti spuna adevaratul motiv pentru care a procedat asa.

| Lucian2473 a răspuns:

Like-ul e pentru postare. Block-ul e pentru ca nu te vrea.

| crstifornea8 a răspuns:

Inseamna că după ce ti-a dat like a mers pe profil si ceva nu i-a convenit. Nu insista parerea mea. Dacă se razgandeste te va debloca!