| Joker3134 a întrebat:

Daca iei pastile de la psihiatru și ți e frica sa nu iei din greșeală mai multe ce poți să faci?

2 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Sa ai grija sa nu iei mai multe, sa fi atent, asta poti sa faci.
Era ceva de plastic cu mici compartimente pe zile, si puneai acolo ce trebuie sa iei, si cand compartimentul e gol, e clar ca le-ai luat, ca sa nu mai iei altele aiurea.

| Wr3nch a răspuns:

Iti cumperi o cute de aia de pastile cu 30 de comparitmente, le pui in ea, si ei doar doza necesara per zi.