| JetBlueJet a întrebat:

Daca imi comand de pe net rame de ochelari cu o alta forma de lentila,altfel decat cea pe care o am eu, cei de la optica la care voi merge sa-mi schimbe lentilele de la ramele noi (adica sa-mi puna lentile dupa forma de ochelari pe care le-am cumparat) vor putea sa mi le schimbe daca sa spunem ca ei n-au rame d-alea de care am comandat eu? -ceea ce inseamna ca nici lentile pentru noile rame n-au-
Intreb sa nu cumpar degeaba rame noi si dupa sa nu pot schimba lentilele.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Asta afli de la ei