| Floryn9 a întrebat:

Daca imi iau un laptop bun, imi merg jocurile fara probleme, adica nu se strica ca ma joc prea mult? Cateva sugestii?

3 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Cel mai bun laptop de gaming este Alienware dar nu ai sufienti bani sa-l cumperi iti garantez. mai bine iti refaci pc-ul pe componente. prefer pc-ul in locul laptop-ului

| nolfet a răspuns:

Un laptop este ceva mai sensibil decat un desktop. nu il lasa non-stop pornit si cumpara-i un cooler extern si vei fii bine. also: nu sta cu bateria pusa daca il tii in priza oricum.

| KidduChan a răspuns:

Nu are cum sa se strice daca te joci prea mult...Ca sa vezi daca laptopul care vrei sa-l cumperi va duce jocul vezi ce specificatii are si apoi uita-te la ce cerinte are jocul si compara-le.