| danutza a întrebat:

Daca in secolul XX! nesimtirea si prostia a atins cote maxime la "uni" ....ma intreb oare cum va fi mai tarziu straight face?

19 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ai vrut sa scrii 20 sau 21? Eu cred ca ti-a iesit 20, dar nu conteazaoh go on
Si...eu sunt sigura ca nesimtirea va creste din ce in ce mai multstraight face
Pupici`!kiss big grin

| Flav a răspuns:

Si eu ma intreb, daca unii nu stiu sa scrie acum, oare cum vor scrie la o varsta matura sau la batranete. Asta oare nu doare, danutza?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hmm... buna intrebare big grin Sincer nu stiu. O sa fie si mai si laughing

| Parintele a răspuns:

Mereu a existat prostie din vechime nu numai acum si va exista si apoi la "uni"hee hee

| JackieSue a răspuns:

Nu-mi pot imagina... oricum bucura-te ca nu apuci tu secolul 22.

| ing. a răspuns:

Of.lumea asta se duce pe apa sambetei.
Asa e danutza, prostia si nesimtirea a atins cote maxime.
Bine ca n`o sa traiesc in secolul 22laughing

| Casiana a răspuns:

Hmmmm...Nu ai dori sa te gasesti in acele vremuri!

| danutza explică:

Flav incerci sa ma intzepi?

| maryana5 a răspuns:

Prostia se va inmulti si tot nu va durea sigh ca altfel... unii si acum ar fi pe perfuzii laughing

| yinyang a răspuns:

Va fi o lume de compasiune si iubire... dar pana atunci va mai fi un razboi...eu asta cred...pentru o schimbare in bine, mai intai trebuie sa trecem prin rau...

| pam_pam a răspuns:

Da, si eu cred ca vroiai sa zici XX|.happy si eu ma intreb cum or mai fi 'uni' mai tarziu. Pe bune, chiar ma intreb.laughing Apropo, ca sa te luminez, flav nu te intepa. 'Unii' se scrie cu doi de i. Altfel uni inseamna o pata de culoare plata. happy

| DarKJoKeR a răspuns:

Come to the earth... We need brainlaughing

| vykkusor a răspuns:

Dana, acele persoane nu vor putea fi controlate de nimeni si nimic...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa'i danuta asta e modul lor de actiune sau interactiune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa ca eu promit sa nu ma reproduc(folosind prezervative bineinteles doar nu o sa fac o omleta din bijuteriile mele), si nu ai de ce sa-ti mai faci grijihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea va fi dominata de prostie, nu ca acum nu ar fi...insa mai tarziu va deveni principiu de supravietuire in statwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fie mairau iar cand o sa fie secolul XXX va fi prost si preotul