| stephie21 a întrebat:

Daca in viata viitoare ai putea sa alegi cine sa fii, in pielea carei vedete ai alege sa fii?

Răspuns Câştigător
| pababiba a răspuns:

@raul364 si un profesor de limba romana \m/ prienteni stiu de ce

32 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa fiu tot in pielea meahappylove struck

nony
| nony a răspuns:

Albastrel. dar ce vrei tu poti sa faci si in viata asta, nu trebuie neparat urmatoarea rolling on the floor
Auzi la ea, perversa.si eu care ma gandeam ca esti un ingeras pe pamant whistling

nony
| nony a răspuns:

SweetCandy. you made me blushing

| SweetCandy a răspuns:

Dar de ce vedeta...sunt multi oameni obisnuiti care sunt minunati...
ete ca eu nu vreau sa fiu vedeta... mi-ar fi placut sa fiu nony...sa nu ma intrebi de ce pentru ca nu stiu...sentimentele nu pot fii expuse asa pe TPU...rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

HepHap
| HepHap a răspuns:

Mi-e bine in pielea mea...As da un replay, daca as putea.

| inna a răspuns:

Jennifer Anistonhee hee

| Gabry a răspuns:

Taylor Swiftbig grin

| albastrel a răspuns:

Eu as vrea sa fiu o perversa big grin...nu neaparat vedeta dar perversa! sa ma joc cu barbatii, sa ii fac sa sufere, sa profit de ei big grin

| JustMeFlory a răspuns:

Eu as vrea sa fiu Beyonce! Sau J. Lohappy

| AvalohAlyn a răspuns:

Cristiano Ronaldo sau Kaka(fotbalisti)

| Casiana a răspuns:

Eu as vrea sa fiu Angelina Jolie, deoarece mi se pare un adevarat exemplu de feminitate...

| maryana5 a răspuns:

Guţă rolling on the floor

| Marry:X a răspuns:

Angelina Jolie deoarece sa il am ca sot pe brad pitt si milioane de dolarihee hee

| FearNoEvil a răspuns:

Kurt Cobain sau John Lennon.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Giselle Bundchen. happy

Răspuns utilizator avertizat
| TeoIonela a răspuns:

Poi as alege sa fiu Diana Georgescu...(e iubita lui Connect-r)big grinbig grinbig grinbig grin

| pababiba a răspuns:

Sa fiu eu in pielea mea dar sa fiu fiul unui mare bogatas arab!

| pababiba a răspuns:

@raul364 mi s-a parut mie cam prea prost scris
asa ca am zis ca poate iti amintesi

| cristina93 a răspuns:

Jennifer Love Hewitt(tipa care joaca in Mesaje de dincolo) mi se pare foarte draguta love struck

| Raul a răspuns:

Lista frateee:Gigi Becali, Banle (in momentul care a dat autogolul), edie murphie, doru octavian dumitru, cel care a invetat trpule SAS, cel care a desfiintat trupele Acvlia (sa masinucid)si ne-a lasat vai de partea noastra dorasala fara prea multe rpue de elita, Miiiichaaeeelll Jackson, Arnold schwarzenegger, jean claude van dam, brad pit, si insfarsit cel care va scoate romania din stare noastra:manelizat, pllina de smecheri, etc.

| Raul a răspuns:

Ai dreptate pabibaba dar atunci am scris pe fugalaughing

| annitu_7383 a răspuns:

Miley cyruslaughinglaughinglaughing

| simoSTAR a răspuns:

As vr sa fiu bianca lui bote...sa facem sex in mare laughing

| nu conteaza_8511 a răspuns:

Nicolae Gutzalaughing laughing Glumesc. La cat de "mult" iubesc manelele... Nu as vrea sa fiu nicio vedeta.

| Alex >D a răspuns:

Sebastian Bach ( fostul solist de la Skid Row )

| alexia99 a răspuns:

Hannah montana, demi lovato, vanessa hudgens sau inna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caroline... daca o stiti bineunteles. sa am si eu parte de KaKA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steven seagal