| DeathLord93 a întrebat:

Daca instalez windows 10 la un moment dat imi apare un meniu in care trebuie sa aleg memoria partitiilor
Cand pun acolo cifrele trebuie sa tin cont de ceva? Eventual sa nu depasesc memoria hardului?

1 răspuns:
| AndreeWz a răspuns:

Memoria nu poate fi depasita nici daca incerci, acolo setezi de exemplu cat spatiu aloci pentru local disk (Chappy sau local disk (Dhappy si iti pui cate local diskuri vrei, eu am doar 1 de ex, nu are mare importanta, oricum asta o poti modifica si dupa, din niste setari