| anonim_4396 a întrebat:

Daca intri in cotetul gainilor, risti sa te murdaresti de gainat. Daca intri in cusca strutilor, risti sa te murdaresti de gainat. Daca treci pe sub un stol de pelicani, risti sa te murdaresti de gainat. Gainat peste tot pe unde sunt pasari.
Interesanta denumire. Cum vedeti faptul ca mizeria tuturor pasarilor a fost numita dupa gaini? Credeti ca e un omagiu ciudat adus gainilor sau ca au vrut sa rada de gaini, gen haha, hai sa numim un rahat dupa ele?

52 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Pastilele ti le iei conform retetei data de medic?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Cum e sa traiesti pe un site ca asta si pe discorduri?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

De ce nu te duci si tu sa raspunzi la intrebarea prietenei tale? te-ai speriat cand ai auzit de carti?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

De ce ma tot mentionezi si discuti despre mine pe aici cu alti useri? esti homosexual? nu poti sa treci peste faptul ca imi bat maciuca de tine de fiecare data cand ti-o cauti ca prostul? cum e sa fii atat de ratat incat sa nu ai altceva mai bun de facut decat sa ma barfesti pe mine?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Te doare adevaru'.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Esti atat de disperat sa te bage si pe tine lumea in seama incat esti dispus sa accepti si sa ti se aminteasca cat esti de ratat

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Fabulos cat de tare te-am ranit, fatalaule.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

­nu ranesti tu pe nimeni, ametitule
ce probleme ai tu pana la urma de vorbesti tot timpul despre mine si cand ma vezi cauti conflict cu mine? chiar nu ai altceva mai bun de facut? atat de singur si trist esti?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

­hai, omuletule, spune tot ce ai pe suflet ca s-o terminam si sa scapi de obsesia pe care ai facut-o pentru mine

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Atat de important te vezi incat sa zici ca lumea te vorbeste? Ia-ti pastilele si plimba ursul, ce ai tu n-are tratament.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

­nu sunt important, dar tu esti obsedat de mine, ciudatule.
zilele trecute te apucasei sa vorbesti despre mine cu pedofilul site-ului exact la intrebarea mea. si nu e prima data cand se intampla asta
iar daca imi caut numele numai raspunsuri de la tine gasesc.
chiar nu mai stii ce faci?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-mi vine sa cred ca exista asa creatura = )))). Cat de tare l-a durut incat sa stranga frustrari si sa explodeze fix acum, esti fenomen bai Bloody Marry

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

­mai devreme te facei ca nu stii despre ce vorbesc cand iti spuneam ca esti obsedat si vorbesti mereu despre mine
acum vii cu "da te-a durut, a?"
nu poti sa le ai pe amandoua in acelasi timp, ametitule. hotaraste-te. ori esti obsedat, vorbesti despre mine mereu pe aici si vezi doamne zici chestii care "ma dor", ori nu esti obsedat de mine si doar mi se pare mie

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti se pare, bolnavule, deci obsesie la tine inseamna ca i-am zis lui morbid la intrebarea ta ca esti bloody marry, el crezand ca esti altcineva. Deci asta inseamna obsesie la tine? Daca da, te bate logica de te baga in coma, vad ca ai pus si intrebare, ce va mai place unora sa bagati rahat in voi si nu oricum, cu ambele maini si cand vedeti ca nu e de ajuns bagati si cu polonicul, jenibililor.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

­nu doar asta ai facut acolo, ametitule. chiar nu mai stii ce faci?
plus ca, cum am mai spus si cum se si vede, ai obiceiul sa ma vorbesti despre mine pe aici si sa cauti conflict cu mine. asta inseamna obsesie

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce va mai place unora sa folositi termeni care va suna pompos, dar cel mai trist e ca voi nu stapaniti limba romana

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

­numai unuia ca tine i se par pompoase cuvintele absolut normale.
nu mai încerca să schimbi subiectul, amețitule; nu te mai preface că ai tu ce să reproșezi felului în care scriu.
du-te și tratează-te, că nu e sănătos să fii obsedat de oameni și să trăiești pe un site ca ăsta și pe discorduri

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru nivelul tau cuvantul 'obsesie' chiar e ceva wow, la aia ma refeream. Hai ca deja m-ai plictisit, esti low cost.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

­termina, ametitule, ca nu minti pe nimeni ca "te-ai plictisit"

| CIaudiu a răspuns (pentru anonim_4396):

Un neanderthal care pune intrebari tampite si isi face conturi multiple pe "tepeu" pentru a ma cauta disperat ca sa-mi dea doua-trei replici care in mintea lui sunt rekturi, nu ma impresioneaza cu nimic, dar imi si confirma anumite impresii sa stii. Esti un slav si un incapabil mental ca sa ajungi la nivelul meu. Si sa stii ca nu ma cred la cine stie ce nivel.

"ametitule ce probleme ai tu pana la urma de vorbesti tot timpul despre mine si cand ma vezi cauti conflict cu mine? chiar nu ai altceva mai bun de facut? atat de singur si trist esti?" - Nu iti este prea evident faptul ca iti mananci propiul cãcat? Si tu cum iti faci conturi multiple cu care incerci sa te bagi in seama cu mine pe scandal? Romanii astia... Cu cãcat la bot ati crescut si tot cu el la bot intrati intre patru scanduri.

| anonim_4396 explică (pentru CIaudiu):

­renunta la stilul asta agresivuț si cu pretentii de a fi inteligent, ca nu e deloc pentru tine
cine te cauta, ametitule? chiar nu iti dai seama ca ai aparut singur la intrebarea mea?

| CIaudiu a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ia zi-mi tu mie neaderthalule, cine a venit cu scandal dintre noi doi? Vad ca tu vrei sa reaprinzi polemici mai vechi. Uitasem de tine complet pana sa readuci in prin plan vechile discutii.

Răspuns utilizator avertizat
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hmm. Buna observatie. Dar merge doar pe romaneste, nu? big grin

Dar ma bucur ca... gainile sunt asa populare :3

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu știu, dar te invidiez laughing))))

| CIaudiu a răspuns:

Ce le mai poate debita unora mintea...

| anonim_4396 explică (pentru CIaudiu):

­zise piscotul care se crede fascist

| anonim_4396 explică (pentru CIaudiu):

­observ ca ai inteles ca e penibil sa dai ignore si sa fugi ca un soricel. ce altceva mai vrei sa te invat?
scoate poza aia cu sticla atent pozitionata sa fie clar ca e vorba de alcool de oameni mari, ca nu e atat de impresionant sa bei whiskey

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,ar mai fi şi "găinărie". Dublu omagiu.

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa nu uitam de expresiile din limba română ce conțin cuvântul găină....triplu omagiuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

­lol,asta chiar e bolnav mintal

| NunuNini a răspuns:

Du-te in parcurile timisorene sa calci in gainat si sa simti duhoarea de gainat. Apoi mai vorbim.

Conform DEX, GĂINÁȚ, găinațuri (găinați), s. n. (m.) Excremente de pasăre. [Pr.: gă-i-] – Lat. [stercus] gallinaceum. Si nu invers.
https://www.dex.ro/gainat

Răspuns utilizator avertizat