| Hyacinth a întrebat:

Daca intri la medic și el are pe masa cola și țigări, cat de credibile mai sunt sfaturile lui pentru tine?

6 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai nu conteaza ce face el, ci ce zice, daca iti da sfat bun, e foarte bine, nu inseamna ca daca ma vezi pe mine cu drogurile pe masa, nu pot sa te sfatuiesc sa nu faci asta, daca eu is tampit, nu trebuie sa fi si tu.

Sfaturile sunt f credibile, ca sti f bine ca zice bine, sunt atatea surse de documentare de unde afli ca zice corect, nu conteaza ca el face tampenii pentru el insusi.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Medicii sunt și ei oameni, să știi laughing

| Cheo0S a răspuns (pentru supadeceapa):

Nu e vorba de medici e vorba ca nu esti om daca bei otrava, fumej si bei ocazional.

Ma intreb oare astia cand isi cumpara ceva la o intalnire cu prietenii, zic uite ba ce ratati is astia, eu imi iau o apa minerala.

| supadeceapa a răspuns (pentru Cheo0S):

Nuuu, el bea doar apa alcalina cu aur coloidal laughing.

| Florin9Florin9 a răspuns:

M-aș lua după vorba românească "fă ce spune popa nu ce face popa" big grin

| Cheo0S a răspuns:

Ce treaba are medicul cu nutritia cap de lut?
Nu e ca si cum ar fi technician nutritionist.