| anonim_4396 a întrebat:

Dacă intru pe profilul cuiva de Facebook și dau acolo unde scrie "urmărește" sa primesc notificări când posteaza, el o sa știe asta? Adică primește notificare?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu cred că-i apare, chiar dacă accesezi că vrei să primești notificări. Poți bifa liniștită.

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Da,o sa primesti notificari cand posteaza cate ceva!
Si da, sa sa stie si el!
Apare un mesaj ca pe istagram, x a inceput sa te urmareasca!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, în momentul în care dai click pe "Urmărește", el va primi notificare.
Ex. X îți urmărește activitățile.

| Bondarel99 a răspuns (pentru floresdemayo):

Aa nu, ma reream doar la butonul "primește notificări" care e lângă "urmereste", ca de urmărit îl urmăresc deja.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Bondarel99):

Nu cred că-i apare, chiar dacă accesezi că vrei să primești notificări. Poți bifa liniștită.