| Joker3134 a întrebat:

Daca îți trebuie diploma de bac de la facultate ți-o pot da intr-o săptămână?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eh, diplomele se dau toate in acelasi timp (de la liceu).

| Andreeush a răspuns:

Nu o să ți-o dea mai repede, va trebui să aștepți ca și ceilalți.

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu prea se intelege, vrei sa iei diploma de bac pe care ai dus-o la facultate? In cazul asta diploma se elibereaza doar pentru cateva ore pentru ca practic e proprietatea facultatii (daca e facultate la buget) pana cand termini facultatea si ti se elibereaza diploma de licenta. Unele facultati nici macar nu te lasa sa o iei ci doar sa ii faci copie legalizata