| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma consider cel mai frumos din lume inseamna ca sunt narcisist?

Răspuns Câştigător
| EVERYBODY a răspuns:

Hai să ridicăm un monument în cinstea frumuseții lui Florinho... Btw, tu știi cum a murit Narcis?

24 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O da! Şi îţi lipseşte realismul. Pentru că oricât de frumos ai fi, n-ai de unde să ştii, dacă eşti sau nu cel mai frumos din lume (iar dacă eşti încă în România şi ai timp şi de TPU, îţi spun eu, că nu eşti. altfel ai împarţi deja autografe). Plus, frumuseţea e relativă.

NOname
| NOname a răspuns:

Adevărul doare, nu-i aşa?
Atunci de ce ai mai întrebat, dacă ai vrut să fii minţit...frumos?

caramela
| caramela a răspuns:

Daaaaaaa...dar ar suna mai bine din gura altcuiva sa auzi ca esti tare frumossmugwinking

| AnneMarri a răspuns:

Măi, lăsaţi-l pe bietul om în pace! Dacă el aşa se crede nu înseamnă că aşa şi este...

| AnneMarri a răspuns:

Dragă florinho91, dacă doreai răspunsuri gen: „Nu, nu eşti un narcisist, eşti un băiath f coollove strucklove struck" trebuia să specifici.winking
Şi ce te face să crezi cu suntem frustrate invidioase?batting eyelashes

| AnneMarri a răspuns:

Lol, Andone era mai frumos decât tine, şi, acum că a plecat, tu eşti cel mai frumos, iar pe noi ne crezi frustrate? Lol, ce logic este...
Bravo ţie: eşti şi cel mai frumos şi cel mai inteligent! Băiat perfect, ce mai, jos pălăria în faţa ta! love struck

| AnneMarri a răspuns:

Pff, ai vrea tu să fii ca noi! tongue

| AnneMarri a răspuns:

Măi florinho91, când ţi-am spus adevărul, ne-ai făcut frustrate invidioase. Iar, acum, tot noi suntem de vină?!

| Ramonaaaa a răspuns:

Nu! Fiecare trebuie sa se considere cel mai frumos, sa aiba incredere in el, sa aiba o stima de sine ridicata.

| PetreConstanta a răspuns:

Nu! inseamna ca ti-au murit laudatorii ha ha ha Te rog nu te supara

| 愛日本 a răspuns:

laughing Nu exista cel mai frumos din lume pentru ca fiecare om are gusturi diferite. Si da, inseamna ca esti narcisist.

| giuly a răspuns:

> Daca ma consider cel mai frumos din lume inseamna ca sunt narcisist?
> http://i.imgur.com/O2sdH.jpg

| Schizophrenic a răspuns:

Prietene, nu vreau sa te jignesc, dar daca tu nu lasi oamenii sa te critice esti intr'adevar un retard! Frumusetea tine de gusturile fiecaruia, nu de toanele tale, dar continua, continua sa te hranesti din ea ca ai sa mori de foame!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cica asa e.
Si eu ma admir extrem de mult.Nu exista zi in care sa nu zic "Ce frumoasa sunt" sau alte d`astea.Ma cert pe tema asta cu multe persoane, dar eu nu ma schimb, putin imi pasa, daca imi place de mine ce vrei sa fac?
Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N am dat eu stupid

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A dat frumusetea mea)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si care adevar, ca nu sunt top model, ce esti invidioasa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2 frustrate invidioase

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai normal ca suna,crezi ca m as lauda, daca nu m ar lauda si altii, da intrebarea era daca sunt narcisist nu daca sunt sau nu cel mai frumos>

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faptul ca a plecat andone de la dinamo, ma face sa cred acest lucru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, fiindcă nu ai cunoscut încă toate persoanele din lume. Și nici nu știm cum arăți.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta denota ca sunteti urate cu spumeeeeeeeeeeeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am intrebat daca s narcisist nu v am pus sa va dati cu parerea daca s frumos the best,, papa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, eu ma refeream la ala schizofrenic de mai sus>