| Curcubeu_7124 a întrebat:

Daca ma enerveaza unu pe hi5, care e la scl cu mine, ce sa fac adica eu as vrea sa-mi sterg hi5 dar el mi-a scris intr-un comm anterior sa-l sters si nu vreau sa-i dau satisfactie?

3 răspunsuri:
| Irina_6314 a răspuns:

Sterge-l pe el de la prieteni, apoi intra in cont si securiteaza-ti profilulwinking Nu va mai avea cum sa-ti vada profilul, numai atunci cand tu il vei adauga iar ca prieten.

bafta!winking

| Flori a răspuns:

Curcubeu, poti intra la setarile hi5-ului tau si de acolo iti poti schimba setarile anterioare.Astfel,vei putea sa-ti blochezi setarile foto, pentru ca nimeni sa nu mai poate adauga comentarii directe.
Dai click in dreapta sus, unde scrie "Cont", alegi sectiunea "Confidentialitate", apoi, la sectiunea "Setari foto"-dai click la a treia propozitie si alegi varianta "Nu accept in mod automat niciun comentariu despre fotografii".
Astfel, in viitor, orice comentariu adaugat va trebui aprobat de tine.
Bafta!

| Claudio a răspuns:

Buna intra pe profilul lui si uitate sub poza in stanga scrie acolo undeva blocheaza utilizator dai clik ...asa il blochezi si nu mai poate intra pe profilul tauhappy