| împreunăfacembine a întrebat:

Dacă ma înscriu la scoala de șoferi mâine, mai apuc sa iau permisul pana la sfârșitul lui mai?

5 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu, deoarece trebuie sa parcurgi partea teoretica, circa 2 luni, apoi conducerea si apoi dupa 2-3 luni te programeaza la examenul de parcurs (dupa ce dai in prealabil examenul teoretic). Chiar cu pile, mai repede de o luna de la examenul teoretic nu dai conducerea.

| Apokales a răspuns:

Cand dadeam eu puteai sa-l pui pe instructor sa-ti bifeze ca ai facut restul numarului de ore si sa te duci sa dai sala, dar depinde cand te programeaza, uneori lista se intindea pe luni de zile.

| NotNamed a răspuns:

Cam imposibil la cate programari sunt. Daca termini in 6 luni e minune, da pai in 3 luni...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si o sa stim noi acum cum conduci cum sti legislatie cum esti cu emotiile cand te programeaza tot
Sunt 3 luni la dispozitie ar trebui sa apuci

| Florin9Florin9 a răspuns:

Dacă ai pile să te programeze repede la dat orașul, în general te pune după vreo 3 luni că bla bla bla nu sunt locuri, dar dacă dai o mică atenție îți cumperi timpul. big grin