| Marck94 a întrebat:

Daca mama ta sau tatal tau ar striga urat la tine, sa te jigneasca, sa te critice pana sa te enerveze, cum ai reactiona?

13 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Plec de acolo, ma duc in parc si fac o plimbare

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Avand in vedere ca in curand voi avea 18 ani, nu cred ca ma va afecta foarte mult, oricum deja stiu ca parintii mai spun lucruri din astea la nervi dar nu le cred, oricum eu am inceput sa ma obisnuiesc sa mi se faca morala ca de ce nu invat sau de ce nu fac aia.Bine nu pot sa ii condam am si eu o vina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As cauta un loc linistit unde sa nu fiu frecat la icre.

| Iuliana2018 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai liniștit, imediat ce te reîntorci o să fii frecat din nouwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iuliana2018):

Stiu. De asta inveti sa pretuiesti mai mult momentele de liniste.

| Iuliana2018 a răspuns (pentru anonim_4396):

De asta îți bați părinții**

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iuliana2018):

Nu si cand ai pana in 14 ani, 145 inalitime si dq mai stie cate kg.

| Iuliana2018 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce 14?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iuliana2018):

Cine stie. Mi-a venit si mie asa in minte. Nu iti bate capul prea mult.

| Iuliana2018 a răspuns (pentru anonim_4396):

Il las pe el sa ma bata

| wpetterssone a răspuns:

Dacă ar fi pe meritate, mă duc la ei și le cer iertare. Altfel, nu pot să îmi imaginez, nu mi se întâmplă.

| gabriielaaa a răspuns:

Dacă cred asta cu adevarat atunci is dezamăgiți rău poți arată ca nu esti asa e greu sa nu răspunzi unor înjuri dar poți fii inteligent si sa le dovedeste ca au gresit.

| AlwaysNdForever a răspuns:

Ce sa fac? Inghit pana am sa fiu in stare sa ma mut si sa ma intretin eu. Intre timp imi fac o fam. a mea si ma prefac ca ei nu mai exista pentru tratamentul suportat.