| Andreimachoman a întrebat:

Daca mi-am duns parul de pe picioare si maini cu masina de tuns cum creste parul, la fel ca lama sau tot ca inainte?

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
La fel ca lama...adica un pic mai repede.
Numai bine!

| bianca154 a răspuns:

Creste la fel, pentru ca, cu cat e parul mai scurt, cu atat are puterea de a creste mai repede. iti dau un exemplu, parul din cap. incearca sa-l lasi liber pentru 2 saptamani si nu ai sa vezi ca iti creste.dar daca il tii prins in coada timp de 2 saptamani ai sa vezi diferenta. asa e si la parul de pe picioare. iti dau un sfat: nu te rade pe maini, pentru ca e naspa. eu am noroc ca sunt blonda si niciodata nu m-am ras pe maini sau picioare, si e foarte scurt

| flofybee a răspuns:

E la fel ca si lama