| Joker_3715 a întrebat:

Daca mi-am facut un cont cu datele altei persoane si pozele acesteia si ii dau mesaj cuiva caruia i-am furat geanta si-i dau de inteles ca eu am fost se poate afla in vreun fel cine sunt de fapt daca apeleaza la politie?
Ce ar mai trebui sa fac? Sa fac contul si sa scriu de pe alt ip?

1 răspuns:
| פרנקו a răspuns:

Hopa! Aasta e de mine! Mai bine dai add la email_sb13 te invat eu! Ca e cam complicat.In fine hai sa iti zic sau intra aici
http://www.sb13.tk/ te ajuta baieti.
Daca suna la politie dureaza pana suna la provaider si inainte de asta trebuie la cel care
adminstreaza sitemul de vorbire etc... nu stiu exact ce zici acolo da mia multe detalii!
cont pe ce?:|yahoo? | daca e yahoo>cine a sunat le zici id-ul cu care a vorbit si cei de la politie suna la yahoo le da id-ul si ei au toate datele despre contul ala mai ales toate ip-urile cu care te-ai logat, si apoi ei baga ip-ul intr-un script (il am si eu) vede de la cine ai net,
suna la aia si le zice sa le deie adresa si numele clientului lor, si vine la tine la usa si ai pus-o. sunt sigur 100%|am experienta multa cu chestia asta.