| anonim_4396 a întrebat:

Daca moare cineva de la Survivor, intepat de o oratanie din jungla, cine raspunde pentru asta? Asta in cazul in care ei chiar dorm in baraca aia, ca unii oameni ziceau ca ei de fapt dorm toti la un hotel si eu nu stiu ce sa cred. laughing

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu dorm in baraca aia lorlaughing) Iti dai seama ca dorm in loc comod.

| troleibuz a răspuns:

Murise cineva la Survivor in alta tara. Cand intri in concurs semnezi un contract, deci prea putin probabil sa raspunda ei pentru asta. Nu au cum sa doarma in baraca. Acela e doar un platou de filmare, nu vezi ca sunt mereu aceleasi unghuri din care sunt filmati? Si fetele, de 3 luni acolo si niciun fir de par pe ele Asta e ce vad eu care doar m-am uitat acum pe sarite. Daca urmaresti emisiunea ar trebui sa sesizezi mai multe lucruri.

| anonim_4396 explică (pentru troleibuz):

Era un video pe yt in care un concurent avea o doza de bere in mana, si se uita la cameraman si incerca sa ascunda discret doza laughing