| AvalohAlyn a întrebat:

Daca muriti acum, aveti vreun regret major in viata?

8 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nup

| LPCTSTR a răspuns:

Well, faptul că am existat.

| Hammurabi a răspuns:

Dacă ai murit, nu mai poți avea regrete.
Dacă n-ai murit încă, nu te gândești la regrete.

De ce n-ai întrebat mai simplu : "aveți vreun regret major în viață până acum?" Că nu văd legătura cu muritul. laughing

| Endoryus a răspuns:

Atata timp cat nu esti sociopat/psihopat, oricine are regrete in viata. Ca le admite sau nu, asta e partea a 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mor inaintea ta, care faci umbra pamantului degeaba ca un plictisit si depresiv permanent cand sunt atatea de incercat in viata, evident ca as muri inca o data de oftica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| m1dn1gh7 a răspuns:

Da, că nu mi-am tratat depresia şi anxietatea mai repede. Ce prost am fost, Doamne!

| Silaiv83 a răspuns:

Nu