| Gabystelistu95 a întrebat:

Daca nu ai sugativa, cum procedezi pentru ca cerneala sa se usuce mai repede?

Răspuns Câştigător
| username_8290 a răspuns:

Pui creta pe pata de cerneala. Eu asa faceam cand eram mica.in pauza imi luam o creta langa mine. laughing pui pe pata si dupa stergi cu picul.

7 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Scoti foaia in bataia vantului...nu ti mai trebuie sugativalaughing

| anad a răspuns:

Mai au elevii sugative? O bucata de creta sau tamponare usoara cu un servetel?

| juniper a răspuns:

Iei o bucata de creta sau un servetel.

| xibalba a răspuns:

Creta

Janina
| Janina a răspuns:

Creta puisor

| Tessy a răspuns:

Suflilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Formezi curenti de aer. asta e raspunsul la intrebarea ta stubida de clasa a VIII-a