| ஐNoNameஐ a întrebat:

Daca nu aveti coduri de webkinz nefolosire dati conturi pe care nu le folositi, dar sa aiba bani si lucruri.Ca sa primiti funda scrieti "bine" la raspuns si trimiteti-mi mesaj privat cu numele de utilizator si parola.Sa fie adevarate, altfel nu primiti funda, sa nu fie nici cont de proba! please! Trimiteti mesaj! Pleaseeeee!

1 răspuns:
| AnGeL_7859 a răspuns:

Uite pe siteul TPU nu ar trebui sa cersesti la alti participanti si ar trebui sa iti iei tu un webkinz mai ales acu ca-s reduceri si is 10. 99 lei un webkinz hamster oke.winking eu azi m-am logat si mi-am creat cont si cred ca nu e frumos cea ce ai facut mai devreme tongue