| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu mai intru cateva luni pe Facebook contul mi se va sterge?

Răspuns Câştigător
| crisu2012 a răspuns:

Nu.eu n-am intrat pe facebook un an de zile si contul meu nu a patit nimic.

1 răspuns:
| silviu20 a răspuns:

asa se spune dar un prieten de-al meu nu a intrat 6 luni si nu a avut probleme cu facebook dezactivare sau stergere,sau pe telefon stii ca iti apare reincarca nu stiu pana cand ca astfel ti se expira cartela sunt doar pretexte sa reincarci asa e si la facebook, insa nu ti se sterge, eu n-am intrat pe facebook de 2 luni si n-am avut probleme asa ca sunt sigur ca-i fals cu stergerea contului de pe facebook.