| sokey a întrebat:

Daca nu mananci sau nu bei apa si mori la un moment dat inseamna sinucidere?

Răspuns Câştigător
| GeorgyGirl a răspuns:

Daca tu iti propui sa nu mananci si sa nu bei pana mori da dar daca mori deshidratat si inometat din cauza cuiva sau din cauza situtatiei financiare de ce ar fi pentru ca nu ti-ai dorit tu asta.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E malnutritie si mori pe baza de greva foamei.

| BiuL a răspuns:

Da.

| OnuOnulică a răspuns:

Aparent, da.

| Jipa95 a răspuns:

Fara mancare poti rezista vreo 2 saptamani, dar fara apa, nu cred ca rezisti mai mult de 4 zile. Dupa parerea mea pare mai mult prostie omeneasca decat sinucidere.

| milan9 a răspuns:

Stiind care sunt consecintele privarii de hrana si apa, se pare ca da, asta inseamna...

| Holiday a răspuns:

Daca o faci de buna voie, da, daca o faci obligat sau pentru ca nu ai, nu.

| SadBlackAngel a răspuns:

Nici intr-un caz nu inseamna sinucidere