| Pichakchiu a întrebat:

Dacă nu mi-a mai dat mesaje de vreo 5 zile, ar mai trebui să îi răspund? Sau sa il las in seen? In toată această perioadă de indiferenta, am suferit mult.

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ce trolling inspirat de pe wattpad e toata povestea asta a ta, toate intrebarile tale spun toata povestea asta, refuz sa cred vreo ita din toata poanta asta.

| Pichakchiu explică (pentru Drimmero):

Nu înțeleg ce vrei să spui!

| Freya1 a răspuns:

Dar voi nu puteti sa intrebari omul cand ceva nu e in regula? Sau spre exemplu acum, daca vezi ca in sfarsit ti-a scris.Nu poti sa ii spui omului ca nu e ok ce a facut si ca ai vrea o explicație?
De ce sa il lasi in seen? Comunicati oamenilor, ca nu puteti sa va citiți gândurile.

| Pichakchiu explică (pentru Freya1):

Ii voi da de inteles ca m-a durut lipsa lui si o va face din nou

| Freya1 a răspuns (pentru Pichakchiu):

Nu,Nu dai de inteles. Vorbesti cu el, il intrebi daca i se pare normal sa nu iti răspundă atâtea zile si ii spui ca daca nu ii e de tine sa te lase in pace si.
De ce e atat de greu? Ca mai mult de maxim câteva luni sigur nu aveti de cand vorbiti.Nu mai fi-ti asa sensibile la orce ca de aia isi bat joc de voi.

| Lukasssz a răspuns:

Probabil el isi cauta pe alticineva, asta trebuie sa faci si tu.

| Dintrebare a răspuns:

De ce nu il intrebi pur si simplu ce mai face si de ce nu ti-a mai scris? Orgoliul de a ii da si tu seen e o chestie inutila. Iar daca este indiferent, atunci lasa-l in pace. Gaseste pe cineva care sa te respecte si care sa te bage in seama.