| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu sunt deloc interesat de fete in sensul de relatie (fara sa ma prefac) vi se pare ciudat? Simt o respingere/dezgust/teama/senzatie ca ceva e total gresit cand se aduce vorba de asa ceva.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza - nu are nimic

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă cumva poza pe care ai afișat-o este a ta, ar exista o explicație, care se rezolvă la endocrinolog.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Daca poza pe care ai afisat-o este a ta, si Daca ti-as da clipul de unde provine poza mea de profil s-ar putea sa ai probleme cu inima.
https://www.youtube.com/watch?v=Sz3LtbDXPWQ&ab_channel=cradleoffilthVEVO
Dar greseala este a mea, am formulat putin ambigu intrebarea : Nu am spus ca nu ma intereseaza fetele pentru o noapte. Ci am spus ca ma simt dezgustat de ideea de a fi intr-o relatie.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu ai dat de fata potrivita care sa te ameteasca de cap big grin

| Celcestietot a răspuns:

Nu neaparat.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

A fara sparare dar aceasta intrebare trebuia sa o ti pentru tine la multi le-ai cam dat de gandit cu asta.
Sunt oameni care te vor judeca gresit .......cred ca intelegi la ce ma refer.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt asa, numai ce eu am ajuns asa in urma unui mecanism de coping!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dupa ce analizezi conditia ta, iar rezultatul nu corespunde asteptariilor minime ale fetelor sau ai sanse numai la cele mai respingatoare, grase, proaste ->dar si pentru astea trebuie sa te sacrifici si sa te schimbi dupa placul lor... Poate e mai bine a sta Singur.

| Blackrose18 a răspuns:

Ehh nu e problema probabil tu vrei doar sex si te simti bine asa! sau poate esti atras de barbati desi nu credlaughing

| Wtf4 a răspuns:

Nu este nimic ciudat. Poate nu ti-ai dat seama de orientarea ta sexuala. Incearca sa descoperi orientarea ta sexuala si indiferent de raspuns nu e nimic ciudat.