| MihaelG a întrebat:

Dacă o anumită persoană mi-a dat block pe Facebook, cum știu dacă m-a scos sau nu de la block?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Dai sa o cauti dupa nume, iar daca ii gasesti si ii poti vedea profilul inseamna ca te-a scos.

| MihaelG explică (pentru OldSoul):

Aha,deci dupa cum mi-ai spus inseamna ca m-a scos ca ceea ce ai spyu se potriveste cu ce am observat eu.multumesc.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ce greu o fi să dai pe profilul ei. Cum puteți mă să trăiți în halul ăsta?

| deeeaqq a răspuns:

Dacă ți a dat block la mesaje trimiți şi tu "." la mişto şi când nu ți mai apare chestia aia că persoana respectivă nu primeşte mesajele sau ceva de genu te a scos.

Dacă ți a dat block d ăla frumix în care nu poți să i mai vezi profilul, n ai cum să ți dai seama. Doar dacă eşti vreo obsedată / vreun obsedat şi te uiți all day, all night pe profilul acelei persoane.