| znstr a întrebat:

Daca o persoana te suna cu numar necunoscut, se poate afla cumva numarul respectiv de pe care ai fost apelat?

Răspuns Câştigător
| Sofrr a răspuns:

Da,se poate,dar este coplicatbig grinaca chiar vrei sa afli numarul de pe care ai fost apelat/a poti merge la politie,acolo ei il pot identifica cu ajutorul unor aparate, dar numai daca este foarte important, altfel nu isi vor bate capul cu asa ceva; mai demult niste persoane au sunat cu nr. ascuns la politie, vrand sa faca o farsa, dar politistii au reusit sa le gaseasca cu ajutorul unui aparat.

2 răspunsuri:
| chazz a răspuns:

Da se poate, daca ai abonament este foarte usor il/o rogi pe domnul/doamna care se ocupa cu incasarea baniilor sa iti dea lista.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Da!
O seara buna!