| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca pe cineva il cheama Ion cand e viu, cand e mort tot Ion il va chema?

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Depinde, poate o sa il cheme altcineva, dar din moment ce este mort, nu va mai avea cum sa raspunda sau sa vina atunci cand cineva il cheama. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Sper ca apreciezi efortul, aproape ca mi-am distrus un neuron incercand sa gandesc raspunsul asta laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Are si el nume, dar atunci cand cineva il cheama, nu poate sa raspunda pentru ca e mut, si nu are cum sa auda cand cineva il cheama pentru ca e surd, si nici nu vede cine l-a chemat, ca e orb.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Cum spui tu. Oricum si neuronul numarul 2 s-a dus de mult timp laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru ramon2473):

Intrebarea avea un alt inteles, eu mi-am dat seama de el. Nu se referea la ce ai spus tu. Avea un "mesaj ascuns" laughing

11 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Nu i se schimba numele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand e mort il cheama George Smecherul Mafiotul Seful Banilor Teroristu Traficant

Răspuns utilizator avertizat