| Ensiferum a întrebat:

Daca peste noapte ar pica 1 milion de euro peste voi ce ați face cu el? V-ați schimba personalitatea?

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

De ce să-mi schimb personalitatea? As fi la fel doar ca mai bogată, as avea bani de țigări și nu as mai sta într-un apartament de 2 camere cu alte 3 persoane.

| Catrice a răspuns:

Deloc.
Nu i-aș păstra doar pentru mine.

| SilentRain a răspuns:

Nu mi-as schimba personalitate
Mi-aș cumpără un apartament, un Matiz și o chitară noua

| OldSoul a răspuns:

Nici eu nu stiu ce as face, probabil m-as duce direct la cumparaturilaughing
Si da, mi-as schimba personalitatea, as atinge maximul de incredere de sinelaughing

| Hammurabi a răspuns:

Personalitatea?
Nu. Doar mi-aș schimba mașina.
Mi-aș lua un Tesla X.
In rest, aș da altora care n-au, că eu n-o duc așa rău.

| RainmakerX a răspuns:

As pune separat vreo 10000 de lei ca sa nu mai stau cu stres ca pic la taxa.

Cu vreo 700 000 as cumpara 14 apartamente la 50 000 de euro, 1 pentru a sta in el si restul pentru a le inchiria.

200 000 i-as da parintilor pentru a putea sa iasa la pensie fara sa mai munceasca si cu diferenta pana la 1 milion as face o platforma gratuita ce ofera cursuri si certificate gratuite pentru elevi (evident, certificate numai pentru cei care termina cu note mari ).

Personalitatea ar ramane la fel, fiind deja formata. Singura diferenta este ca m-as orienta mai mult spre chestiile care ma pasioneaza (e-learn, voluntariat, fotografie, vorbit cu oamenii) si nu mi-ar mai pasa atat de mult de bani.

| sopranaCadaverica a răspuns:

Da-ne si noua. big grin

| Ensiferum explică (pentru sopranaCadaverica):

Era o Întrebare, nu ii am. Dar daca ai nevoi mari si consider ca meriți, te pot ajuta.