| Alexxxxxandraxxx a întrebat:

Daca peste o saptamana ai muri, care sunt cele 5 lucruri pe care le-ai face inainte sa mori?

14 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De unde stii ca ar fi 5?
M-as imbata, si m-as mentine.

| Drimmero a răspuns:

Intr-o saptamana nu voi avea timp sa fac nimic din ce-mi propun, le voi face in scarba,, cu gandul ca n-o sa mai fiu, nu o sa ma bucur de acele lucruri, mintea imi va sta doar la sfarsit.

1.Sa nu ma chinui la moarte
2.Sa am familia alaturi
3.Sa-mi vad echipa cum ridica sus trofeul,, ala ar fi momentul in care mi se prelungeste viata

Cam atat, celelalte cuvinte sunt de prisos

| Freya1 a răspuns:

Nu stiu ce mai poti face daca stii ca mai ai o saptamana de trait cred ca esti destul de devastat incat sa te mai gandesti cum sa pusti din degete.
Probabil as aduna anumite persoane cu care m-am inteles bine sau am avut divergente le-as dezvalui tot ce am gresit, ascuns sau simtit si as astepta sa mor impacata ca nu am ramas cu nimic pe suflet

| SilentRain a răspuns:

1: Rata la banca
2: Baie
3:Ii zic lui fraierul ala ca tin la el
4: Scriu intr-un caiet de matematica povestea vieti mele
5. Ascult muzica

| OldSoul a răspuns:

1.Port conversatie de adio cu unele persoane
2.Merg la munte, apoi la mare
3.Ma imbat
4.Intru live pe Facebook pentru punctul 5
5.Incerc sa sparg o banca, iar daca e sa fiu prins ma sinucid.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Mi-as indeplini toate fanteziile cu iubita mea, as face-o si cu soacra-mea, dupa m-as duce sa fac rost de 10 milioane de euro, mi-as cumpara un ferrari si o casa de lux, iar de restul as mai cumpara un elicopter.

| GoldenZenith a răspuns:

1) aș degusta toate sortimentele de ciocolată și prăjituri din lume.
2) m-aș îmbăta, doar sa vad cum e.
3) aș ține un discurs fiecarui membru al familiei despre cât de mult îi iubesc/urăsc.
4) aș vrea ca ai mei să-mi îndeplinească dorința de a-mi dona organele.
5) aș vrea să fiu martora unui miracol.

| Samariteanul a răspuns:

Sa-i spun unei fete ca o iubec, sa-i dau profei de romana cu un bulgare dupa cap, sa-i fac un frecus aleia de fizica si de chimie ca nu le suport si dupa sa dorm, mult si bine.

| Alexxxxxandraxxx explică (pentru Samariteanul):

Intrebarea mea are rolul de a te face sa descoperi ce e mai important pentru tine. Deci ce ai raspuns e ceva important pentru tine. Spune-i ca o iubesti. (Asta e important)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să mor ca un om liber. happy

| Victoria18 a răspuns:

Niciunul

| Raniaa a răspuns:

1- Aș spune "Te iubesc" unor oameni dragi.
2- Jefui o bancă.
3- Jumătate din bani i-aș dona unui spital de pediatrie, un sfert celor dragi.
4- Ciocolată.
5- Avion- destinație exotică day dreaming

| Golyat18 a răspuns:

Nu accept idea ca as murii, nu vreau sa ma fac de minune.