| GoldenZenith a întrebat:

Daca plictiseala ar fi o boala fatala, oare cati oameni ar muri din cauza ei?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Toata populatia pamantului, pentru ca oricine se plictiseste facand ceva sau nimic, la un moment dat in viata.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Toti puturosi si lenesi

| Drimmero a răspuns:

Pff, la cat de nasoala e 'boala' asta,, trebuia ca toata omenirea sa zaca sub pamant, dar exista leac pentru orice.

| Donsavas a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun de plictiseala dar asta e un efect, nu o cauza. Lenea determina plictiseala. De lene ar muri cele mai multe animale, daca nu ar face nimic. Ideea e ca doar omul isi permite sa fie lenes.

| ShaOfHatred a răspuns:

Eu m-as sinucide.

| FruttiFresh300 a răspuns:

As fi murit dinainte sa ma nasc.

| icewolf a răspuns:

3 la suta din populatie