| marian19941994 a întrebat:

Daca poate cineva sa ma ajute sa descifrez de la ce cuvinte provine aceasta combimatie de litere: FRVHRSU, am descifrat doar FR=FRUMOS, V = vreau restul nu reusesc. Am primit acest mesaj de la cineva si nu stiu ce sa raspund

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

FRumos, Vreau Hârtie să Răspund cu Umor

dacă nu e asta semnificația, atunci și-a bătut joc de tine și a tastat ceva acolo, la pezneală

| marian19941994 explică:

Va rog Ajutati-ma sa descifrez aceasta combinatie de litere, orice combinatie de litere sau prescurtare a unui cuvant imi sunt de ajutor.