| anonim_4396 a întrebat:

Daca prietenii vostri s-ar droga ati rupe relatia cu ei?

14 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai? Daca se drogheaza nu pot sa imi mai fie prieteni? Nu, normal ca nu.
As incerca doar sa ii ajut sa scape de aceasta problema.

I-as ajuta putin cate putin, incepand cu confiscarea a o parte din marfa lorbatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Nu mai are efect prozacu?

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Da definitiv nu ofer șansa niciodată la așa oameni

| SilentRain a răspuns:

Nu, nu-mi abandoneze /trădez oamenii pe care ii consider așa, voii rămâne alături și încerc să-i ajut

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai degraba escitalopramul.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Cine se aseamănă se adună.

| Morbid a răspuns:

Numai prieteni drogalai si homosexualii am daca as rupe legatura cu ei as ramane singur.

| Simpatic a răspuns:

Eu am prieteni care vand droguri, cei care se drogheaza sunt oameni fara minte si redusi mintali, drogurile distrug creierul si implicit viata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Si esti mandru de ei?

| Drimmero a răspuns:

Am deja si fosti consumatori dar si consumatori, atata timp cat baga pentru ei si nu mi le baga pe gat e treaba lor, e amuzant cand ii vezi trotilati

| mgtow a răspuns:

Da

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu cred. Aș încerca să-i ajut să se lase. Prietenul la nevoie se cunoaște, nu?

| Ofiintă a răspuns:

Nu.