| PsyhoChild a întrebat:

Daca primesc email ca incep cei de la digi deconectarea de la sericiile oferite de ei pentru neplatirea facturii mi-l deconecteaza in seara asta sau dureaza ceva timp?
Pe ultima luna nu am putut sa platesc deoarece sunt plecat in strainatate si card-ul meu nu poate fi folosit la ei pe site pentru a plati factura

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sună pe careva din țară să-ți plătească cei treijdelei

| Drimmero a răspuns:

Dupa zile intregi, te lasa cateva zile de la avertismentul ala, nu te deconecteaza automat.