| anonim_4396 a întrebat:

Daca pun o intrebare "Pentru Adela Sidonia Rusu" v-a aparea pe site sau va fi adresata doar dansei?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

'' Astfel, ne va fi mai usor sa identificam toate intrebarile, sa le centralizam si sa i le trimitem doamnei doctor Rusu. ''

Prin asta inteleg ca se face o selectie deci cred ca se posteaza pe site si le vad toti.

| Silvia a răspuns:

Da, va aparea pe site.Asa s-a intamplat si cand au fost alte persoane invitate. O vom vedea toti care suntem atunci online.

| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Va aparea pe site. Te referi la TPU, nu?

| stillhartu a răspuns:

Da, la TPU ma refeream justmealone.