| Alëxąndŕą a întrebat:

Daca ramai corijent la o materie ramai repetent ca imi pare rau de Alina si nu stiu daca ramane sau nu corijenta a avut un 5 la mate si de la test 2 si un puct e din ofiuciu eu am avut 9 si la test 8, 50 si se rotunjeste se face 9 mie chiar imi pare extrem de mult de ea si as vrea sa o ajut da nu pot sa ii explic ca tot zice ca nu intelege deci? spuneti daca ramai corijent ramai si repetent?

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Trebuie sa ramai corijent la trei materii ca sa ramai repetent.
Ea daca ramane corijenta pe amandoua semestrele, in toamna da corijenta.
Iar daca e sa ramana la trei materii, ramane automat repetenta, deci numai da corijenta in toamna.

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu rămâne repetentă stau liniştită. Baftă!

| Emena a răspuns:

Cum sa ii explici daca nici romana nu o stii? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ramai la 3 obiecte corijenta ramai repetenta