| Borzos_Daniela_1985 a întrebat:

Daca resetez telefonul mai am spațiul de stocare ce il aveam înaintea resetarii? Soțul meu și-a resetat tableta și nu mai are spațiu că înainte, are puține aplicațiile și il avertizează mereu. Ce se întâmplă după resetare cu spațiul de stocare?

1 răspuns:
| wawadkaods a răspuns:

Nu se intampla nimic, se curata toate fisierele si ai mai mult spatiu liber. De exemplu daca ai avut maxim 16 gb pe telefon, dupa resetare tot 16 gb ramane.