| Joker3134 a întrebat:

Daca se inchide Timisoara nu mai poti sa te angajezi acolo?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa se inchida adica... sa nu mai intre si sa mai iasa lumea din oras? Tot ai putea sa lucrezi linistit.
Si nu se inchide, ca nu as avea eu unde sa mai lucrez laughing

| Mosotti a răspuns (pentru DoarBogdan):

Pai nu se inchide, le zici "baaai astia, eu sunt DoarBogdan de pe TPU, n-ati auzit de mine? Nuu inchideti ca.", si ei "aaaa tu esti ala? Buuun, nu inchidem", hahaha.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Mosotti):

laughing)))))

Si poate imi dau si una.

| Mosotti a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nuuu, pentru ca esti ala, iti dau si o gagica la pachet pentru o saptamana.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Mosotti):

Nuu nu, nu e voie laughing

Răspuns utilizator avertizat
| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu.

| RoCkKiD a răspuns:

Nu se inchide. Majoritate fabricilor sunt dependente de angajati adusi de prin alte localitati si o nu o sa le suspende nimeni activitatea oricate cazuri ar fi.