| dyannee a întrebat:

Daca sterg o intrebare de a mea care are un raspuns castigator, i se pierde fundita acelui user? thinking

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Nu, intrebarea va ramane doar sub numele de anonim, vor ramane toate raspunsurile inclusiv si cel castigator fara sa piarda funda.

| dyannee explică (pentru evenso):

Nasol ca inca mai raman intrebarile.Nu exista stergere definitiva?

| evenso a răspuns (pentru dyannee):

O poti sterge de la tine, intra la Intrebarile mele http://www.tpu.ro/site-users/questions/ si de acolo alegi intrebarea care vrei sa-l stergi, dai Stergere si astepti mesajul pentru confirmare pe e-mail, la final dai click si acolo pe link pentru stergerea intrebarii.

| dyannee explică (pentru evenso):

Pai asa am facut. laughing Dar mai sus mi-ai spus ca nu se sterge definitiv, ca va ramane anonima si ca cine a primit funda ii ramane funda.Nu mai inteleg nimic acum. *facepalm* laughing

| evenso a răspuns (pentru dyannee):

Da asa este, la tine intrebarea nu va mai apare, dar pe site va exista si in loc de nick-ul tau "dyannee " va scrie Anonim.
Uite iti dau un exemplu, eu am avut o intrebare pe care am sters, la mine nu o sa vezi, dar pe site exista: http://webcache.googleusercontent.com/......tp?/search

| dyannee explică (pentru evenso):

Da,m-am prins, dar intrebarea mea de mai sus era daca nu exista o metoda prin care sa se stearga definitv intrebarile, sa nu mai apara ca posturi anonime, ca nimic.

| evenso a răspuns (pentru dyannee):

Exista, daca ar fi raportata din cauza continutului si atunci adminii o scot cu raspunsuri cu tot - dar intrebarea ta nu are motiv de raportare.

| dyannee explică (pentru evenso):

Aha.Acum am inteles.Multumesc fumos! happy

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Din cate stiu eu nu pentru ca intrebarea nu se sterge ci va aparea pe site ca postata de "Anonim".

Răspuns utilizator avertizat