| BandituI a întrebat:

Daca sunt angajat cu contract de munca pe trei luni aicea in tara si nu mai vreau sa merg la lucru pentru ca angajatorul ma plateste putin si stie doar sa comenteze ca trebuie sa muncim mult si repede, pot pleca? Contractul se încheie in ianuarie si vreau sa schimb locul de munca inca de acum.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți pleca când vrei.

| LostForForever a răspuns:

Poți pleca când vrei tu este alegerea ta dacă vrei sa rămâi și sa pleci

| StefanDrg a răspuns:

Poti pleca cand vrei, chiar fara demisie, nu te tine nimeni in lanturi. Traim in capitalism, nu in comunism