| Raluca591 a întrebat:

Daca sunt la mare si vreau noaptea sa merg pe plaja si sa intru in apa, e ok sau nu am voie?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Ai voie sa mergi noaptea pe plaja dar ma indoiesc de intratul in apa. Oricum e periculos sa intri pe intuneric, pot fi valuri mari si sunt sanse de innec.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

După ora 22 sigur nu.
Iar ziua, dacă iei la chiloți declarația cu tine.

| Sofer a răspuns:

E riscant sa intri în apa noaptea dar în schimb poți sa stai pe plaja pe întuneric cu iubitul.

| oglindasultanului a răspuns:

Ai fost vreodata? Pentru ca eu am fost demultt, si era intunericc, nu stiu de vreo regula sa interzica.

| Raluca591 explică:

Ma refer cand se va termina perioada asta si lucrurile vor fi normale