| Joker a întrebat:

Daca sunt pe cartela.imi pot face cont voyo? am o cartela de 5 euro., sau trebuie sa am abonament? vreau decat pentru o luna sa imi factongue

Va multumesc:*:*

1 răspuns:
| Predator30 a răspuns:

Buna da poti sa iti faci linistita cont pe voyo nu ai nevoie de nici un abonament, tu dai creditul tau cred ca ii 3.70 euro asa stiu eu si ei iti dau abonamentul pe 1 luna dupa care iti expira daca nu incarci din nou, O zi placuta sper ca ti-am fost de ajutor...