| papatukjatlekjulk a întrebat:

Daca te-as vedea pe strada prin ce te-as recunoaste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intoarce toata lumea capul dupa mine.Sint atit de frumos incit am lucrat la sectia ginecologie pentru ca provocam avorturi spontane.

7 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Probabil ca da.Sunt o copila matura, fericita, insa daca esti atenta la chipul meu vei vedea ochii tristiwinking. Si buzele maritongue.

Bafta.{ex'. just. a. tear.}

| paramore a răspuns:

Am bretonlaughing

| Anduciu a răspuns:

Mereu sunt cu cel putin doua fete si ne prapadim de ras pe strada, in parc, la mall...

| pababiba a răspuns:

Pai in primul rand pantalonii scurti, tricoul usor largut, hanorac cu gluga pe cap, si ochelarii.
Apoi te mai uiti si la mers, sa vezi cum merg de parca as avea 30000 de euro in cont, de obicei ma gasesti ori langa un baietan, ori pe langa vreo fata calumea. De cele mai multe ori am adidasi in picioare, dar daca e dimineata ma poti vedea in papuci. In cele mai multe cazuri zonele sunt Unirii, romana, victoriei, dorobanti si baneasa, dar ma poti gasi si la un gratar prin zonele periferice.
Asta sunt eu, tu cum te-ai putea descrie?

| bubblesx a răspuns:

Nu stiuthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca dupa semnele particulare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa sani si parul de pe picioare.happy